Początek działalności gospodarczej naszej firmy to rok 1990. Wykorzystując wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie elektrochemicznych źródeł prądu, zdobyte w Centralnym Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu, zajęliśmy się handlem hurtowym bateriami i akumulatorami.Nawiązaliśmy współpracę z największymi producentami baterii w kraju i zagranicą.

Systematycznie poszerzamy asortyment, obecnie w naszej ofercie sprzedaży znajdziecie Państwo ponad 4 tys. produktów w tym wspomniane źródła prądu stałego, żarówki, świetlówki energooszczędne, nowoczesne oświetlenie ledowe, latarki, ładowarki, osprzęt elektrotechniczny, przedłużacze i wiele innych. Zajmujemy się montażem i regeneracją zestawów akumulatorowych do elektronarzędzi, sprzętu medycznego i innych urządzeń, dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych.

Od 2003 roku rozwijamy dystrybucję wyrobów medycznych na rynku aptecznym i szpitalnym w tym pieluchomajtek, opatrunków, gipsów, ortez, ciśnieniomierzy oraz termometrów firmy Paul Hartmann.

W roku 2004 uzyskaliśmy koncesję na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej w związku z prowadzoną sprzedażą farmaceutyków z grupy OTC.

Specjalizujemy się przede wszystkim w dystrybucji towarów kanałem detalicznym na terenie Wielkopolski i  Polski Zachodniej. Aby sprostać stawianym nam przez rynek wymaganiom, doświadczony 25-osobowy zespół współpracowników stale szkoli się i podnosi swoje kwalifikacje. Pracujemy na wdrożonym w roku 2012 systemie klasy ERP, umożliwiającym także elektroniczną wymianę dokumentów w standardzie B2B.

Zapraszamy do współpracy
Od 25 lat do Państwa dyspozycji